Wejdź na stronę Heyah. Pl i sam się przekonaj jakie promocje mamy dla Ciebie. Magiczne Doładowanie. Od 2 kwietnia w Heyah możesz skorzystać z promocji. Komórkowa sieć Heyah dla swoich użytkowników przygotowała magiczną promocję doładowań, w ramach której klient sieci otrzymuje pakiety darmowych minut oraz. Doładowania telefonu na kartę play, taktak, orange, heyah, simplus, pop, samiswoi, mixplus. Teraz doładowanie prostsze niż myślisz, bez zdrapek oraz kodów. 9 Lut 2010. Kolejna świetna promocja po podwójnym doładowaniu do wszystkich sieci: Podobno w heyah mają być 3-4 podwojenia rocznie.
. Od 10 września br. Wszyscy klienci Heyah znowu będą mogli skorzystać z Podwójnego Doładowania. Ranking telefonów, nowości rynkowe.
7 Sty 2010. Od 8 stycznia do 8 lutego 2010 roku, obowiązuje promocja podwójnego doładowania w pra-paid Heyah oraz Heyah Mix. w promocji można uzyskać
. Promocja Podwójne doładowanie dla użytkowników Era Tak Tak oraz sieci Heyah trwa od 12 marca do 14 kwietnia 2008 roku.
. Od 15 stycznia do 15 lutego 2009r. w Heyah obowiązywać będzie promocja“ Podwójne doładowanie” Użytkownicy, którzy w tym czasie uzupełnią.
Bardzo udana promocja, heyah ostatnio wyrasta na najciekawszą ofertę prepaid. Najlepsze podwójne doładowania na rynku, bo i w tt i w Heyah dodatkowa kasa . podwÓjne doŁadowanie w heyah! Każdy Użytkownik Heyah, który w okresie trwania promocji (01. 04-30. 04. 2009) uzupełni konto dwukrotnie w.

Promocje w sieci Heyah-informacje na temat doładowania telefonu przez Internet.
Doładowania komórek: orange, simplus, sami swoi, mix plus, plus, heyah, tak tak. a dodatkowo doładowania przez internet to promocyjne rabaty, bonusy, . Użytkownicy oferty Heyah i Era Tak Tak mogą skorzystać z promocji, w której doładowania są podwajane. Oferta obowiązuje od 15 stycznia do 15
. Bardzo korzystna promocja, długo oczekiwane darmowe minuty do innych sieci, bardzo duże doładowania, no jednym słowem-brawo Heyah.

Podwójne doładowanie w Heyah. Możesz zyskać nawet 150 zł gratis na rozmowy i sms-y do wszystkich sieci. Zasil telefon w iPKO i weź udział w promocji.
8 Sty 2010. Podwójne Doładowanie. skrÓcony opis oferty: Każdy Klient Heyah, który w okresie trwania promocji uzupełni konto dwukrotnie w ciągu 5 dni.

1 post    1 authorDoładowanie telefonu sieci Tak Tak i Heyah poprzez doładowanie cykliczne (zlecenie stałe doładowania). Promocja trwa od 1 października do 31 marca 2008 roku.

Heyah przygotowała nową promocję. Wystarczy doładować konto dwa razy za minimum 20 zł w ciągu 5 dni a drugie doładowanie zostanie podwojone.

Do 12 października obowiązuje promocja Heyah (na kartę+ mix) w której musicie doładować telefon za 20zł i następnie w ciągu 5 dni za co najmniej tyle co. W Heyah za doładowanie do 50 zł otrzymacie 150 minut na połączenia do Heyah i stacjonarne, a za doładowania powyżej 50 zł-1500 minut. Promocja trwa do 30. Promocja doładowań Heyah. 30-10-2007. Ruszyła nowa promocja Heyah" Wydłużamy Luźne Gadki" Do połowy stycznia użytkownicy Heyah będą mogli rozmawiać z.
Każdy Użytkownik Heyah korzystający z taryfy Nowa Heyah, który w okresie trwania promocji skorzysta z niniejszej oferty promocyjnej a następnie będzie
. Euronet organizuje promocję doładowań telefonów pre-paid. Operatorem sieci Era i Heyah, oraz siecią hipermarketów Real. Teraz takie pytanie, otóż, za doladowanie powyżej 50zł mogę sobie wybrać jeden numer w heyah i rozmawiać z nią za 0zł/min do stycznia. Doładowanie konta telefonu on-line. Błyskawiczne, wygodne i bezpiecznie. Doładowania wszystkich sieci przez całą dobę. Bez długich kodów.

Promocja obejmuje telekarty elektroniczne Tak Tak o nominale 50 zł, 100 zł i 150 zł oraz doładowania Heyah za 30 zł i 50 zł. Dodatkowe punkty Premium Club. Masz w firmie telefon Tak Tak lub Heyah? Dowiedz się jak możesz otrzymać fakturę. Nie płacisz za doładowanie prowizji, korzystasz z aktualnych promocji. Doładowania-zanim kupisz. Porównaj ceny. Porównywarka cen przeszukuje sklepy online, markety i hipermarkety, zestawia ceny, wskazuje promocje i to. W środę, 12 marca 2008 roku, rusza promocja dla użytkowników Ery Tak Tak oraz sieci Heyah, polegająca na podwójnym doładowaniu telefonu komórkowego.

Karciarz: Promocja Nowa Heyah" Wybrany Numer" Teraz użytkownicy oferty na kartę Heyah w taryfie Nowa Heyah po każdym doładowaniu rozmawiać mogą z wybraną. Promocja Podwójne doładowanie-w Heyah-sprawdź sam, jak możesz oszczędzić. Oferta ważna tylko do 2010-02-08-nie przegap! Platforma Cyfrowy Polsat wprowadziła nową promocję, w ramach której klient otrzymuje. Podwójne doładowanie w Heyah. Rusza nowa kampania reklamowa Heyah. . Regulamin promocji' Darmowe doładowania za 10 zł' Bezpośrednie doładowania telefonów w sieciach era i heyah są zawieszone do odwołania. 9 Lut 2010. Strona główna Promocje Heyah. Promocje w Heyah-Promocje Telefonów. Minut z wszystkimi w Heyah, przez 30 dni po jednorazowym doładowaniu.

Dowolna sieć, dowolna kwota doładowania dla: Simplus, Sami Swoi, Tak Tak, Heyah, Orange go, pop i play. Doładuj komórkę on-line, wyrzuć zdrapki.

22 Sty 2010. doŁadowanie. heyah. na kwotĘ 20+ 50zł za jedyne 68, 99zł. promocja! od 08. 01. 2010r do 08. 02. 2010r heyah podwaja drugie doładowanie.

Od 8 stycznia Klienci Heyah i Heyah mix będą mogli znów skorzystać z promocji" Podwójne doładowanie" Aby otrzymać dodatkowe środki na konto, należy spełnić. 3 Mar 2010. Po jego otrzymaniu należy już tylko doładować swoje konto kwotą 30 zł lub. Biorąc pod uwagę istnienie promocji“ Bezpłatnie w Heyah” . Heyah! Tylko dzis doladowanie 20, 50pln beda potrojone prawidlowy i. Sieci no i zwykle zasilenia czy promocje, są albo przez krotki kod.
Doładowanie konta w Heyah= milion esemesów. w najnowszej, świątecznej promocji sieci Heyah za każde doładowanie konta do końca roku 2007 użytkownik. Doładowania Telefonów Pre-Paid Heyah, Play, Orange, Sami swoi, Simplus, Tak Tak. Jeśli chcesz przedłużyć ten okres, ponownie aktywuj promocję. Sprawdzaj. Darmowe doładowania heyah i darmowe konta i wszystko darmowe z telefonu. Ta promocja doładowań powduje, że te promocje jak sami swoi-dość tanie gdyż. Doładowanie konta telefonów online. Promocja Heyah Magiczne Pakiety Minut lub SMSów-25 minut rozmów wymiennych na 1500 SMSów do Heyah za 5, 50 zł. Promocja trwa do końca maja lub do odwołania. Nowa Heyah: Darmowy numer za doładowanie-darmowe rozmowy z wybranym numerem. Autor, Wiadomość. 13 Sty 2010. Od 8 stycznia 2010 roku ruszyła bowiem promocja, dzięki której zasoby konta mogą. 2010-01-13 Podwójne doładowanie w Heyah i Heyah Mix

. w Heyah minimalne doładowanie objęte promocją to 20 zł, a w Tak Taku 25 zł. Środki z podwójnego doładowania można przeznaczyć na połączenia. Doładowania Heyah, Sami Swoi, Simplus, Tak Tak, Pop, Play. Jak skorzystać z promocji? 1. Aktywacja: Wpisz w swoim telefonie kod: 101* 11* 05#i wciśnij.

Aby skorzystać z nowej opcji wystarczy raz aktywować promocję. Premię w postaci podwojonego doładowania otrzyma od Heyah każdy, kto uzupełni swoje

. Heyah przygotowała nową propozycję dla wszystkich swoich Użytkowników. Szczegóły usługi: • w celu aktywacji promocji należy doładować konto . Heyah podwoi kwotę drugiego doładowania. Podwojona kwota może wynieść nawet 150 złotych. To nie pierwsza taka promocja Heyah. Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil. Organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Tak Tak w sklepach Savia. Błyskawiczne doładowanie telefonu Simplus, Orange, Era tak-tak, Heyah i Sami Swoi on-line. Zobacz aktualne promocje na doładowania telefonów= > > Trudniej o doładowania kart Ery i Heyah. 22 luty 2010. Użytkownicy kart prepaidowych sieci Heyah i. Promocje. Ostatnie promocje operatorów: 2010-02-26. W niedzielę, 24 stycznia br. Skończyła się promocja doładowań w sieci Orange a. Możliwość doładowania telefonów na kartę w sieciach Tak Tak oraz Heyah. Stworzona w podobnym stylu, co poprzednia (zabawa latarkami), ta reklama promowała podwójne doładowanie konta w Heyah. w okresie trwania tej promocji. 23 Lut 2010. Trudniej doladowania kart ery heyah: Internetowy Sklep. Informacje o nowych produktach, promocje i rabaty na sprzęt komputerowy.

Rok smsów w sieci za doładowanie 50zł i tak trzeba kiedyś uzupełnić; Często jakieś promocje. w heyah klubie 10% wiecej. Itd.

9 Lut 2010. Sieć Heyah wprowadza do oferty promocję" Wybrany Numer w Nowej. Numerem Heyah, ile wynosiła każdorazowo kwota doładowania: 5 zł-> 5 dni. Era i Heyah-koszty połączeń z Internetem za granicą pod kontrolą. Promocja doładowań. Podwójne doładowanie w#Tak Taku i#Heyah do 8. 02. 2010.

Darmowy numer za doładowanie w Heyah. Od teraz wszyscy użytkownicy Nowej. Promocja Prezent na Święta, w której w zamian za doładowanie co najmniej 30 zł. A nie przeszkadzają w tym darmowe smsy jakie ma się wewnątrz Heyah? Jest promocja bonusowego doładowania-za doładowanie kwotą 50zł dostaje się ekstra.
Z promocji można skorzystać jeden raz. Kwotę promocyjnego doładowania można wykorzystać na dowolne usługi w Heyah, zgodnie z cennikiem: Heyah mix. Promocja Przebieraj. Wybieraj dla Użytkowników Heyah-ważny od 28. 10. 2009. Specjalne i usługi obniżające koszty połączeń oraz promocje doładowań. Do 150zł mogą zyskać klienci Heyah i Heyah mix. Wystarczy tylko w ciągu pięciu dni dwukrotnie doładować konto. Aby wziąć udział w promocji należy uzupełnić. Informacje na temat promocji w sieci Sami Swoi-jak szybko i pewnie zasilić. Doładowanie telefonu przez Internet-doładowania on-line sieci Heyah. Sieć Heyah, należąca do ptc (operatora sieci Era), wprowadziła od 2 marca 2010r. Promocję“ Bezpłatnie w Heyah” w zamian za doładowanie 30 zł klienci mogą
. 2. 2 jednorazowo doładować konto za minimum 50 zł brutto. Operator Heyah zastrzega sobie prawo do wycofania Promocji w dowolnym terminie.

Aktualna oferta i promocje polskich operatorów gsm-Orange, Heyah, Sami Swoi. Polecamy promocyjne doładowanie na www. Doładowanie. Pl.

2 Mar 2010. Wystarczy doładować konto i już można rozmawiać ze wszystkimi w sieci Heyah za darmo-tak wygląda najnowsza promocja operatora spod znaku. Potrójne doładowanie w Tak Taku-Regulamin promocji; Podwójne doładowanie Heyah-Regulamin promocji. Organizatorami promocji są Operatorzy. . Heyah niejednokrotnie miewało ciekawe promocje. Za przeniesienie numeru można było zapłacić z podwójnego doładowania w Heyah;